Plugins - Jetpack Protect - Stable (latest release) - en to tr translation catalogue (305 entries)

en: Automatic protection and rule updates
tr: Otomatik koruma ve kural güncellemeleri

en: Manual rules only
tr: Yalnızca manuel kurallar

en: Web Application Firewall
tr: Web Uygulaması Güvenlik Duvarı

en: Brute force protection could not be deactivated.
tr: Deneme yanılma saldırısı koruması devre dışı bırakılamadı.

en: Brute force protection could not be activated.
tr: Deneme yanılma saldırısı koruması etkinleştirilemedi.

en: Brute Force Protection cannot keep your site secure
tr: Deneme Yanılma Saldırısı Koruması sitenizi güvende tutamaz

en: Brute force protection
tr: Deneme yanılma saldırılarına karşı koruma

note: translators: %s is HTML markup, for a help icon.
en: %s Get help unlocking your site
tr: %s Sitenizin kilidini açarken yardım alın

note: translators: %s is HTML markup, for a back icon.
en: %s Back
tr: %s Geri

en: Send email
tr: E-posta gönder

en: Your email
tr: E-postanız

note: translators: the IP address that was flagged.
en: <p>Your IP address <code>%2$s</code> has been flagged for potential security violations. You can unlock your login by sending yourself a special link via email. <a href="%3$s">Learn More</a></p>
tr: <p>IP adresiniz (<code>%2$s</code>) olası güvenlik ihlallerine karşı işaretlendi. Kendinize e-postayla özel bir bağlantı göndererek oturumunuzun kilidini açabilirsiniz. <a href="%3$s">Daha Fazla Bilgi Edinin</a></p>

en: Oops, we were unable to send a recovery email. Try again.
tr: Ne yazık ki kurtarma e-postası gönderemedik. Tekrar deneyin.

note: translators: email address the recovery instructions were sent to. translators: the email address the recovery email was sent to.
en: Recovery instructions were sent to %s. Check your inbox!
tr: Kurtarma yönergeleri %s adresine gönderildi. Gelen kutunuzu kontrol edin!

en: Oops, we couldn't find a user with that email. Please try again!
tr: Ne yazık ki bu e-postaya sahip bir kullanıcı bulunamadı. Lütfen yeniden deneyin!

en: Oops, we couldn't validate the recovery token.
tr: Ne yazık ki kurtarma belirtecini doğrulayamadık.

en: Jetpack has locked your site's login page.
tr: Jetpack sitenizin oturum açma sayfasını kilitledi.

en: Oops, looks like that's not the right email address. Please try again!
tr: Ne yazık ki bu doğru e-posta adresi değilmiş gibi görünüyor. Lütfen yeniden deneyin!

en: You successfully logged out.
tr: Oturumu başarıyla kapattınız.

en: The recovery token is not valid for this user.
tr: Kurtarma belirteci bu kullanıcı için geçerli değil.

note: translators: variable is the IP address that was flagged.
en: Your IP (%1$s) has been flagged for potential security violations.
tr: IP adresiniz (%1$s) olası güvenlik ihlallerine karşı işaretlendi.

en: There was an error contacting Jetpack servers.
tr: Jetpack sunucularına bağlanılırken bir hata oluştu.

en: No API key
tr: API anahtarı yok

en: Your API key is invalid
tr: API anahtarınız geçersiz

en: Login Blocked by Jetpack
tr: Giriş, Jetpack Tarafından Engellendi

en: No reply from Jetpack servers
tr: Jetpack sunucularından yanıt alınmadı

note: Translators: The xml error code, and the xml error message.
en: Error connecting to WordPress.com. Code: %1$s, %2$s
tr: WordPress.com'a bağlanılırken bir hata oluştu. Kod: %1$s, %2$s

en: Your main blog is not connected to WordPress.com. Please connect to get an API key.
tr: Ana blogunuz WordPress.com'a bağlı değil. Bir API anahtarı almak için lütfen bağlanın.

en: View Network Admin
tr: Ağ Yöneticisini Görüntüle

en: Only super admins can edit the global allow list
tr: Genel izin verilenler listesini yalnızca süper yöneticiler düzenleyebilir

en: Cannot use global flag on non-multisites
tr: Çoklu olmayan sitelerde genel bayrak kullanılamaz

en: Expecting an array
tr: Dizi bekleniyor

en: Prove your humanity
tr: Robot olmadığınızı kanıtlayın

en: Continue &rarr;
tr: Devam Et &rarr;

en: Your answer was incorrect, please try again.
tr: Yanıtınız yanlış, lütfen tekrar deneyin.

en: Please solve this math problem to prove that you are not a bot. Once you solve it, you will need to log in again.
tr: Robot olmadığınızı kanıtlamak için lütfen bu matematik problemini çözün. Problemi çözdükten sonra tekrar oturum açmanız gerekecek.

en: <strong>You failed to correctly answer the math problem.</strong> This is used to combat spam when Jetpack’s Brute Force Attack Protection API is unavailable. Please use your browser’s back button to return to the login form, press the "refresh" button to generate a new math problem, and try to log in again.
tr: <strong>Matematik problemini doğru yanıtlayamadınız.</strong> Bu, Jetpack'in Brute Force Attack Protection API'si kullanılabilir olmadığında istenmeyenlere karşı savaşmak için kullanılır. Lütfen tarayıcınızdaki geri düğmesini kullanarak oturum açma formuna geri dönün, "yenile" düğmesine basarak yeni bir matematik problemi oluşturun ve tekrar oturum açmayı deneyin.

en: One of your IP addresses was not valid.
tr: IP adreslerinizden biri geçersiz.

en: Learn More
tr: Daha Fazla Bilgi

en: Rules updated succesfully
tr: Kurallar başarıyla güncellendi

en: Something went wrong. Please try again.
tr: Bir sorun oluştu. Lütfen tekrar deneyin.

[ctx: Jetpack product name]
en: Security
tr: Güvenlik

en: Sorry, something is wrong with your Jetpack connection.
tr: Üzgünüz, Jetpack bağlantınızda bir sorun var.

en: Jetpack WAF has been deactivated.
tr: Jetpack WAF devre dışı bırakıldı.

en: Jetpack WAF failed to fully deactivate.
tr: Jetpack WAF tamamen devre dışı bırakılamadı.

note: translators: %1$s is the name of the mode that was just switched to.
en: Jetpack WAF rules successfully created to: "%1$s".
tr: Şununla ilgili Jetpack WAF kuralları başarıyla oluşturuldu: "%1$s".

en: Jetpack WAF has successfully been setup.
tr: Jetpack WAF başarıyla kuruldu.

note: translators: %1$s is the unexpected error message.
en: Jetpack WAF rules file failed to generate: %1$s
tr: Jetpack WAF kuralları dosyası oluşturulamadı: %1$s

note: translators: %1$s is the name of the mode that the waf is currently running in.
en: Jetpack WAF is running in "%1$s" mode.
tr: Jetpack WAF "%1$s" modunda çalışıyor.

note: translators: %1$s is the name of the mode that was just switched to.
en: Jetpack WAF mode switched to "%1$s".
tr: Jetpack WAF modu "%1$s" olarak değiştirildi.

note: translators: %1$s is the mode that was actually found. Also note that the expected "silent" and "normal" are hard-coded strings and must therefore stay the same in any translation.
en: Invalid mode: %1$s. Expected "silent" or "normal".
tr: Geçersiz mod: %1$s. Beklenen: "Sessiz" veya "normal".

en: Only one mode may be specified.
tr: Yalnızca bir mod belirtilebilir.

en: Comprehensive site security, including VaultPress Backup, Scan, and Akismet Anti-spam.
tr: VaultPress Backup, Tarama ve Akismet Anti-spam dahil kapsamlı site güvenliği.

en: Severity labels
tr: Önem derecesi etiketleri

en: One-click auto fixes
tr: Tek tıkla yapılan otomatik düzeltmeler

en: Access to scan on Cloud
tr: Bulutta taramaya erişin

en: Plus on-demand manual scans
tr: Ayrıca isteğe bağlı manuel taramalar

en: Daily automated scans
tr: Günlük otomatikleştirilmiş taramalar

en: Line by line malware scanning
tr: Satır satır kötü amaçlı yazılım taraması

en: Check items against database
tr: Öğeleri veritabanına göre kontrol edin

en: Scan for threats and vulnerabilities
tr: Tehditleri ve güvenlik açıklarını tarayın

en: You are not allowed to perform this action.
tr: Bu eylemi gerçekleştirmenize izin verilmiyor.

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Success!
tr: Başarılı!

en: Activating
tr: Etkinleştiriliyor

en: Activated
tr: Etkinleştirildi

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: * Subject to your usage and storage limit.
tr: * Kullanım ve depolama limitinize bağlıdır.

[ctx: Backup Product Disclaimer]
en: Learn more
tr: Daha fazlasını öğrenin

en: Every Jetpack site needs at least one connected admin for the features to work properly. Please connect to your WordPress.com account via the button below. Once you connect, you may refresh this page to see an option to change the connection owner.
tr: Her Jetpack sitesinde özelliklerin düzgün çalışması için en az bir adet bağlı yönetici gerekir. Lütfen aşağıdaki düğmeyi kullanarak WordPress.com hesabınızı bağlayın. Bağlandıktan sonra, bağlantı sahibini değiştirme seçeneğini görmek için bu sayfayı yenileyebilirsiniz.

note: translators: URL to Jetpack support doc regarding the primary user.
en: <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>Learn more</a> about the connection owner and what will break if you do not have one.
tr: Bağlantı sahibi hakkındaki ayrıntıları ve bağlantı sahibiniz olmaması durumunda çalışmayacak özellikleri öğrenmek için <a href='%s' target='_blank' rel='noopener noreferrer'>daha fazla bilgi edinin</a>.

note: translators: URL to contact Jetpack support.
en: As always, feel free to <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">contact our support team</a> if you have any questions.
tr: Her zaman olduğu gibi, sorularınız varsa <a href="%s" target="_blank" rel="noopener noreferrer">destek ekibimizle iletişime geçmekten</a> çekinmeyin.

en: You can choose to transfer connection ownership to one of these already-connected admins:
tr: Bağlantı sahipliğini, aşağıdaki bağlı yöneticilere aktarabilirsiniz:

en: Set new connection owner
tr: Yeni bağlantı sahibi ayarlama

en: Important notice about your Jetpack connection:
tr: Jetpack bağlantınızla ilgili önemli bildirim:

note: translators: WordPress User, if available.
en: Warning! You are about to delete the Jetpack connection owner (%s) for this site, which may cause some of your Jetpack features to stop working.
tr: Uyarı! Bu sitenin Jetpack bağlantı sahibini (%s) silmek üzeresiniz. Bunu yaparsanız Jetpack özelliklerinizden bazılarının çalışması durabilir.

en: New free service: Show USPS shipping rates on your store! Added bonus: print shipping labels without leaving WooCommerce.
tr: Yeni ücretsiz hizmet: USPS nakliye ücretlerini mağazanızda gösterebilirsiniz! Ek bonus: WooCommerce'ten çıkmadan nakliye etiketlerini yazdırın.

en: New free service: Show Canada Post shipping rates on your store!
tr: Yeni ücretsiz hizmet: Canada Post nakliye ücretlerini mağazanızda gösterebilirsiniz!

en: Connect to WordPress.com
tr: WordPress.com&#8217;a bağlan

en: Activate
tr: Etkinleştir

en: Unknown Plugin Update Failure
tr: Bilinmeyen Eklenti Güncelleme Hatası

en: Do we want the checksum or object ids.
tr: Sağlama toplamını mı yoksa nesne kimliklerini mi istiyoruz?

en: Should only range endges be returned
tr: Yalnızca aralık sonları mı döndürülmeli?

note: translators: %s is the product name. e.g. Jetpack Search.
en: Your plan does not support %s.
tr: Paketinizde %s desteği yok.

en: Reach your audience on social media
tr: Sosyal medyada hedef kitlenize ulaşın

en: Promote your content on social media by automatically publishing when you publish on your site.
tr: Sitenizde yayınladığınızda otomatik olarak sosyal medyada da yayınlayarak içeriğinizi tanıtın.

en: Post to social networks
tr: Sosyal ağlarda yayınlayın

en: Schedule publishing
tr: Yayınları planlayın

en: Supports the major social networks
tr: Başlıca sosyal ağları destekler

[ctx: Scan Product Feature]
en: Access to latest Firewall rules
tr: En son Güvenlik Duvarı kurallarına erişim

en: Protect your site and scan for security vulnerabilities listed in our database.
tr: Sitenizi koruyun ve veritabanımızda listelenen güvenlik açıklarını tarayın.

en: Over 20,000 listed vulnerabilities
tr: 20.000'den fazla listelenmiş güvenlik açığı

en: Daily automatic scans
tr: Günlük otomatik taramalar

en: Check plugin and theme version status
tr: Eklenti ve tema sürüm durumunu kontrol edin

en: Easy to navigate and use
tr: Gezinmesi ve kullanması kolay

en: My Jetpack dashboard
tr: Jetpack panom

en: Activation failed. Plugin is not installed
tr: Etkinleştirme başarısız oldu. Eklenti yüklü değil

en: Jetpack Extras
tr: Jetpack Ekstraları

en: Unable to fetch the products list from WordPress.com
tr: Ürün listesi WordPress.com'dan alınamıyor

en: All of your contacts in one place. Build better relationships with your customers and clients.
tr: Tüm kişilerinizi tek bir yerde görün. Müşterileriniz ve istemcilerinizle daha iyi ilişkiler kurun.

en: Manage unlimited contacts
tr: Sınırsız sayıda kişi yönetin

en: Manage billing and create invoices
tr: Faturalandırma süreçlerini yönetin ve fatura oluşturun

en: Fully integrated with WordPress & WooCommerce
tr: WordPress ve WooCommerce ile tamamen entegre

en: Infinitely customizable with integrations and extensions
tr: Entegrasyonlar ve uzantılarla sınırsız şekilde özelleştirilebilir

[ctx: Security Product Feature]
en: Real-time cloud backups with 10GB storage
tr: 10 GB depolama alanıyla gerçek zamanlı bulut yedeklemeleri

[ctx: Security Product Feature]
en: Automated real-time malware scan
tr: Otomatik gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım taraması

[ctx: Security Product Feature]
en: One-click fixes for most threats
tr: Çoğu tehdit için tek tıklamayla düzeltmeler

[ctx: Security Product Feature]
en: Comment & form spam protection
tr: Yorum ve ve form için spam koruması

en: Jetpack Boost gives your site the same performance advantages as the world’s leading websites, no developer required.
tr: Jetpack Boost, sitenize dünyanın önde gelen web siteleriyle aynı performans avantajlarını sağlar, geliştirici gerektirmez.

en: Check your site performance
tr: Sitenizin performansını kontrol edin

en: Enable improvements in one click
tr: Tek tıklamayla iyileştirmeleri etkinleştirin

en: Standalone free plugin for those focused on speed
tr: Hıza odaklananlar için bağımsız ücretsiz eklenti

en: Instant search and indexing
tr: Anlık arama ve indeksleme

en: Powerful filtering
tr: Güçlü filtreleme

en: Spelling correction
tr: Yazım hatalarını düzeltme

en: The product class handler is not implemented
tr: Ürün sınıfı işleyici uygulanmadı

en: Error activating Jetpack plugin
tr: Jetpack eklentisini etkinleştirirken hata oluştu

en: Error activating Jetpack module
tr: Jetpack modülünü etkinleştirirken hata oluştu

en: Product slug
tr: Ürün kısaltması

en: Production action to execute
tr: Yürütülecek üretim eylemi

en: Stop comment and form spam
tr: Yorum ve formlarda istenmeyen içeriklere son

en: Save every change
tr: Her değişikliği kaydedin

en: Connect with your people
tr: Hedef kitlenizle bağlantı kurun

en: Basic tools for a successful site
tr: Başarılı bir site için temel araçlar

en: Extras
tr: Ek özellikler

en: Stay one step ahead of threats
tr: Güvenlik tehditlerinden bir adım önde olun

en: Help them find what they need
tr: Ziyaretçileriniz aradıklarını bulabilsin

en: High quality, ad-free video
tr: Yüksek kaliteli, reklamsız video

en: The product argument must be a string.
tr: Ürün bağımsız değişkeni bir dize olmalıdır.

note: translators: 1: wp_default_scripts. 2: Name of the domain being aliased.
en: Textdomain aliases should be registered before the %1$s hook. This notice was triggered by the %2$s domain.
tr: Metin alan adı takma adları, %1$s kancasından önce kaydedilmelidir. Bu bildirim %2$s alan adı tarafından tetiklendi.

en: The required "nonce" parameter is missing.
tr: Gerekli "nonce" parametresi eksik.

en: If text fields should be converted to latin1 in checksum calculation.
tr: Sağlama toplamı hesaplamasında metin alanlarının latin1'e dönüştürülmesi gerekiyorsa.

en: Column mappings
tr: Sütun eşlemeleri

en: Number of histogram buckets.
tr: Histogram paketlerinin sayısı.

en: Start ID for the histogram
tr: Histogram için başlangıç kimliği

en: End ID for the histogram
tr: Histogram için bitiş kimliği

en: Strip non-ascii characters?
tr: Ascii olmayan karakterler çıkarılsın mı?

en: Shared Salt to use when generating checksum
tr: Sağlama toplamı oluştururken kullanılacak paylaşılan Salt

en: No valid event name or type.
tr: Geçerli bir etkinlik adı veya türü yok.

en: Jetpack doesn't have a connected owner.
tr: Jetpack'in bağlantılı bir sahibi yok.

en: License attach request failed.
tr: Lisans ekleme isteği başarısız oldu.

en: Failed to attach your Jetpack license(s). Please try reconnecting Jetpack.
tr: Jetpack lisanslarınız eklenemedi. Lütfen Jetpack'i yeniden bağlamayı deneyin.

note: translators: %s is a comma-separated list of license keys.
en: The following Jetpack licenses are invalid, already in use, or revoked: %s
tr: Aşağıdaki Jetpack lisansları zaten kullanıldığından veya iptal edildiğinden geçersiz: %s

en: Your password is too weak: Looks like you are including easy to guess information about yourself. Try something a little more unique.
tr: Parolanız zayıf: Görünüşe göre kendinizle ilgili kolayca tahmin edilebilir bilgileri kullanıyorsunuz. Biraz daha benzersiz bir parola deneyin.

en: Sync has been aborted because the IXR client is missing.
tr: IXR istemcisi eksik olduğundan eşitleme işlemi durduruldu.

en: Data Modules that should be included in Full Sync
tr: Tam Eşitlemeye dahil edilmesi gereken Veri Modülleri

en: User IDs to include in Full Sync or "initial"
tr: Tam Eşitlemeye veya "başlangıç"e dahil edilecek kullanıcı kimlikleri

en: Post IDs to include in Full Sync
tr: Tam Eşitlemeye dahil edilecek posta kimlikleri

en: Comment IDs to include in Full Sync
tr: Tam Eşitlemeye dahil edilecek yorum kimlikleri

en: Comma seperated list of additional fields that should be included in status.
tr: Duruma dahil edilmesi gereken ek alanların virgülle ayrılmış listesi.

en: New Sync health status
tr: Yeni eşitleme sağlık durumu

en: Name of Sync module
tr: Eşitleme modülünün adı

en: Object Type
tr: Nesne Türü

en: Objects Identifiers
tr: Nesne Tanımlayıcıları

en: Name of Sync queue.
tr: Eşitleme kuyruğunun adı.

en: Name of Sync module.
tr: Eşitleme modülünün adı.

en: Size of batches
tr: Partilerin boyutu

note: translators: "%s" is the name of a paramter. It can be either "secret_1" or "state".
en: The required "%s" parameter is malformed.
tr: Gerekli "%s" parametresi yanlış biçimlendirilmiş.

en: Verification secrets not found
tr: Doğrulama parolaları bulunamadı

en: Verification took too long
tr: Doğrulama çok uzun sürdü

en: Verification secrets are empty
tr: Doğrulama parolaları boş

en: Verification secrets are incomplete
tr: Doğrulama parolaları eksik

en: Secret mismatch
tr: Parola uyumsuzluğu

en: No user tokens found
tr: Kullanıcı belirteci bulunamadı

en: No primary user defined
tr: Birincil kullanıcı tanımlanmamış

note: translators: %s is the user ID.
en: No token for user %d
tr: Kullanıcı için belirteç yok %d

note: translators: %s is the user ID.
en: Token for user %d is malformed
tr: %d kullanıcısının belirteci bozuk

note: translators: %1$d is the ID of the requested user. %2$d is the user ID found in the token.
en: Requesting user_id %1$d does not match token user_id %2$d
tr: İsteği yapan user_id %1$d, user_id %2$d belirteciyle eşleşmiyor

en: No blog token found
tr: Blog belirteci bulunamadı

note: translators: %d is the user ID.
en: Invalid token for user %d
tr: Kullanıcı için geçersiz belirteç %d

en: Invalid blog token
tr: Geçersiz blog belirteci

note: translators: %s is the full datetime of the last heart beat e.g. 2020-01-01 12:21:23
en: Last heartbeat sent at: %s
tr: Son sinyal gönderme zamanı: %s

en: Jetpack experienced an issue trying to save options (cannot_save_secrets). We suggest that you contact your hosting provider, and ask them for help checking that the options table is writable on your site.
tr: Jetpack, seçenekleri kaydetmeye çalışırken bir sorunla karşılaştı (can't_save_secrets). Barındırma sağlayıcınızla iletişime geçmenizi ve seçenekler tablosunun sitenizde yazılabilir olup olmadığını kontrol etme konusunda yardım istemenizi öneririz.

en: Invalid Registration State
tr: Geçersiz Kayıt Durumu

en: You cannot call this method until Jetpack Config is configured
tr: Jetpack Config yapılandırılana kadar bu yöntemi kullanamazsınız

en: The request method is missing.
tr: İstek yöntemi eksik.

en: Set to false will trigger the site to disconnect.
tr: false olarak ayarlanırsa, sitenin bağlantısı kesilir.

en: The isActive argument should be set to false.
tr: isActive bağımsız değişkeni false olarak ayarlanmalıdır.

en: Indicates where the registration action was triggered for tracking/segmentation purposes
tr: İzleme/segmentasyon amaçları için kayıt işleminin nerede tetiklendiğini gösterir

en: The registration nonce
tr: Geçici kayıt

en: URI of the admin page where the user should be redirected after connection flow
tr: Bağlantı akışından sonra kullanıcının yönlendirilmesi gereken yönetici sayfasının URI'si

en: Indicates from what plugin the request is coming from
tr: İsteğin hangi eklentiden geldiğini gösterir

en: New user token
tr: Yeni kullanıcı belirteci

en: Is connection owner
tr: Bağlantı sahibi

en: New owner
tr: Yeni sahibi

en: Invalid user token is provided
tr: Geçersiz kullanıcı belirteci sağlandı

en: Invalid user id is provided
tr: Geçersiz kullanıcı kimliği sağlandı

en: Site is not connected
tr: Site bağlı değil

en: Failed to disconnect the site as it appears already disconnected.
tr: Sitenin bağlantısı kesilmiş göründüğü için bağlantı kesilemedi.

note: translators: %s is the script handle.
en: Script "%s" depends on wp-i18n but does not specify "textdomain"
tr: "%s" komut dosyası wp-i18n'ye bağlıdır ancak "textdomain" belirtmez

note: translators: %1$s is a PHP class name.
en: Unable to load class %1$s. Please add the package that contains it using composer and make sure you are requiring the Jetpack autoloader
tr: %1$s sınıfı yüklenemiyor. Lütfen düzenleyiciyi kullanarak içerdiği paketi ekleyin ve Jetpack otomatik yükleyiciyi gerekli hale getirdiğinizden emin olun

en: Blog is already registered
tr: Blog zaten kayıtlı

en: Your connection with WordPress.com seems to be broken. If you're experiencing issues, please try reconnecting.
tr: WordPress.com bağlantınız kopmuş görünüyor. Sorun yaşıyorsanız lütfen yeniden bağlanmayı deneyin.

en: New owner is same as existing owner
tr: Yeni sahip, mevcut sahiple aynı

[ctx: Backup Product Feature]
en: 30-day archive & activity log*
tr: 30 günlük arşiv ve etkinlik kaydı*

[ctx: Backup Product Feature]
en: Real-time cloud backups
tr: Eşzamanlı bulut yedekleri

en: Missing parameter "last_detached_count".
tr: "last_detached_count" parametresi eksik.

note: translators: %s: The literal parameter name. Should not be translated.
en: %s must be a non-negative integer.
tr: %s negatif olmayan bir tam sayı olmalıdır.

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: 1TB of storage
tr: 1 TB depolama

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Built into WordPress editor
tr: WordPress Düzenleyici'de yerleşiktir

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Unlimited users
tr: Sınırsız kullanıcı

en: Help your site visitors find answers instantly so they keep reading and buying. Great for sites with a lot of content.
tr: Sitenizin ziyaretçilerinin aradıkları yanıtlara anında ulaşmasını sağlayın ki okumaya ve satın almaya devam etsinler. İçeriği bol olan siteler için harikadır.

en: Save time and get better responses by automatically blocking spam from your comments and forms.
tr: Yorum ve formlarınızdaki istenmeyen içeriği otomatik olarak engelleyerek hem zaman kazanın hem de daha iyi yanıtlar alın

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Comment and form spam protection
tr: Yorum ve formlarda istenmeyen içerik koruması

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Block spam without CAPTCHAs
tr: CAPTCHA gerekmeden istenmeyen içeriği engelleme

[ctx: Anti-Spam Product Feature]
en: Advanced stats
tr: Gelişmiş istatistikler

en: Never lose a word, image, page, or time worrying about your site with automated backups & one-click restores.
tr: Otomatik yedekleme ve tek tıkla geri yükleme sayesinde ne bir kelime, görsel veya sayfa ne de siteniz için endişelenerek vakit kaybedin.

[ctx: Backup Product Feature]
en: One-click restores
tr: Tek tıkla geri yükleme

[ctx: Backup Product Feature]
en: 10GB of backup storage
tr: 10 GB yedek depolama alanı

en: Automatic scanning and one-click fixes keep your site one step ahead of security threats and malware.
tr: Otomatik tarama ve tek tıklamayla düzeltme sayesinde siteniz güvenlik tehditlerinin bir adım önünde.

[ctx: Scan Product Feature]
en: Automated daily scanning
tr: Otomatik günlük tarama

[ctx: Scan Product Feature]
en: One-click fixes for most issues
tr: Çoğu sorun için tek tıkla ortadan kaldırma

[ctx: Scan Product Feature]
en: Instant email notifications
tr: Anlık e-posta bildirimleri

en: Secure and speed up your site for free with Jetpack's powerful WordPress tools.
tr: Jetpack'in güçlü WordPress araçlarıyla sitenizi ücretsiz olarak güvenli hale getirin ve hızlandırın.

en: Measure your impact with beautiful stats
tr: Yaptığınız etkiyi harika istatistiklerle ölçün

en: Speed up your site with optimized images
tr: Optimize edilmiş görsellerle sitenizi hızlandırın

en: Protect your site against bot attacks
tr: Sitenizi bot saldırılarına karşı koruyun

en: Get notifications if your site goes offline
tr: Siteniz çevrimdışı olduğunda bildirim alın

en: Enhance your site with dozens of other features
tr: Onlarca başka özellikle sitenizi geliştirin

en: High-quality, ad-free video built specifically for WordPress.
tr: WordPress için özel olarak oluşturulmuş yüksek kaliteli, reklamsız video.

en: Could not set this license key. Please try again.
tr: Bu lisans anahtarı ayarlanamadı. Lütfen yeniden deneyin.

en: Anti-Spam
tr: İstenmeyen içerik koruması

en: Unable to verify your request.
tr: İsteğiniz doğrulanamıyor.

en: Protect
tr: Koruma

en: Scan
tr: Tarama

en: Invalid user identifier.
tr: Geçersiz kullanıcı kimliği.

en: User not found.
tr: Kullanıcı bulunamadı.

en: Passwords may not contain the character "\".
tr: Parolalar "\" karakterini içeremez.

note: translators: %d is a number of characters in the password.
en: Password must be at least %d characters.
tr: Parola en az %d karakter olmalıdır.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by adding additional uppercase letters, lowercase letters, or numbers.
tr: Bu parola kolayca tahmin edilebilir: Büyük veya küçük harfler ya da rakamlar ekleyerek onu geliştirebilirsiniz.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by mixing both letters and numbers.
tr: Bu parola kolayca tahmin edilebilir: harf ve rakamları karıştırarak onu geliştirebilirsiniz.

en: This password is too easy to guess: you can improve it by including special characters such as !#=?*&.
tr: Bu parola kolayca tahmin edilebilir: !#=?*& gibi özel karakterler ekleyerek onu geliştirebilirsiniz.

en: This is a very common password. Choose something that will be harder for others to guess.
tr: Bu çok sık kullanılan bir parola. Başkaları tarafından tahmin edilmesi daha zor olacak bir parola seçin.

en: Jetpack is already connected.
tr: Jetpack zaten bağlı.

en: Valid user is required.
tr: Geçerli bir kullanıcı gereklidir.

en: A non-empty nonce must be supplied.
tr: Boş olmayan bir geçici anahtar sağlanmalıdır.

en: Failed to fetch user token from WordPress.com.
tr: WordPress.com'dan kullanıcı belirteci alınamadı.

en: New owner is not admin
tr: Yani sahip yönetici değil

en: New owner is not connected
tr: Yeni sahip bağlı değil

en: Could not confirm new owner.
tr: Yeni sahip doğrulanamadı.

en: Valid user is required
tr: Geçerli kullanıcı gerekli

note: translators: "%s" is the name of a paramter. It can be either "secret_1" or "state".
en: The required "%s" parameter is missing.
tr: Gerekli "%s" parametresi eksik.

en: There was an issue validating this request.
tr: Bu istek doğrulanırken hata oluştu.

en: The required "local_user" parameter is missing.
tr: Gereken "local_user" parametresi eksik.

en: You are not allowed to install plugins on this site.
tr: Bu siteye eklenti yüklemenize izin verilmiyor.

en: You are not allowed to activate plugins on this site.
tr: Bu sitede eklenti etkinleştirmenize izin verilmiyor.

en: Unable to fetch the requested data.
tr: İstenen veriler alınamıyor.

en: Your site is not connected to Jetpack.
tr: Siteniz Jetpack'e bağlı değil.

en: There was an unspecified error registering the site
tr: Siteye kaydolunurken belirsiz bir hata oluştu

en: PHP's XML extension is not available. Jetpack requires the XML extension to communicate with WordPress.com. Please contact your hosting provider to enable PHP's XML extension.
tr: PHP'nin XML uzantısı yok. Jetpack, WordPress.com ile iletişim kurmak için XML uzantısı gerektiriyor. PHP'nin XML uzantısını etkinleştirmek için lütfen barındırma hizmeti sağlayıcınızla görüşün.

en: This request method is not supported.
tr: Bu talep yöntemi desteklenmiyor.

en: This request method does not support body parameters.
tr: Bu talep yöntemi, gövde parametrelerini desteklemiyor.

en: The request is not signed correctly.
tr: Talep doğru şekilde imzalanmadı.

note: translators: %d is an integer indicating the number of minutes.
en: Every %d minutes
tr: %d dakikada bir

en: Sync has been blocked from WordPress.com because it would cause an identity crisis
tr: Kimlik krizine neden olabileceğinden eşitleme işlemi WordPress.com’dan engellenmiştir

en: An administrator of this site can take Jetpack out of Safe Mode.
tr: Bu sitenin yöneticisi Jetpack’i Güvenli Mod’dan çıkarabilir.

note: translators: %s: URL to parse.
en: Cannot parse URL %s
tr: %s URL’si ayrıştırılamıyor

note: translators: %s: Site URL.
en: Yes. <a href="%1$s">%2$s</a> is replacing <a href="%3$s">%4$s</a>. I would like to migrate my stats and subscribers from <a href="%3$s">%4$s</a> to <a href="%1$s">%2$s</a>.
tr: Evet. <a href="%1$s">%2$s</a>, <a href="%3$s">%4$s</a> yerine kullanılıyor. İstatistiklerimi ve abonelerimi <a href="%3$s">%4$s</a> konumundan <a href="%1$s">%2$s</a> konumuna taşımak istiyorum.

en: Migrate Stats &amp; Subscribers
tr: İstatistikleri ve Aboneleri Taşı

note: translators: %s: Site URL.
en: No. <a href="%1$s">%2$s</a> is a new and different website that's separate from <a href="%3$s">%4$s</a>. It requires  a new connection to WordPress.com for new stats and subscribers.
tr: Hayır. <a href="%1$s">%2$s</a> yeni ve farklı bir web sitesidir, <a href="%3$s">%4$s</a> ile ilişkisi yoktur. Yeni istatistikler  ve aboneler için yeni bir WordPress.com bağlantısı gerektirir.

en: Start Fresh &amp; Create New Connection
tr: Yeni Bir Başlangıç Yap ve Yeni Bağlantı Oluştur

note: translators: %s: Safe mode docs URL.
en: Unsure what to do? <a href="%1$s">Read more about Jetpack Safe Mode</a>
tr: Ne yapmanız gerektiğinden emin değil misiniz? <a href="%1$s">Jetpack Güvenli Mod hakkında daha fazla bilgi edinin</a>

note: translators: %s: Safe mode docs URL.
en: Jetpack has been placed into Safe Mode. Learn more about <a href="%1$s">Safe Mode</a>.
tr: Jetpack Güvenli Mod’a alındı. <a href="%1$s">Güvenli Mod</a> hakkında daha fazla bilgi edinin.

note: translators: %s: Safe mode docs URL.
en: Please confirm Safe Mode or fix the Jetpack connection. Select one of the options below or <a href="%1$s">learn more about Safe Mode</a>.
tr: Lütfen Güvenli Mod’u onaylayın ya da Jetpack bağlantısını düzeltin. Aşağıdaki seçeneklerden birini seçin veya <a href="%1$s">Güvenli Mod hakkında daha fazla bilgi edinin</a>.

note: translators: %s: Site URL.
en: Is this website a temporary duplicate of <a href="%1$s">%2$s</a> for the purposes of testing, staging or development? If so, we recommend keeping it in Safe Mode.
tr: Bu web sitesi, test etme, hazırlama veya geliştirme amacıyla <a href="%1$s">%2$s</a> için geçici bir kopya mı? Öyleyse, bu web sitesini Güvenli Mod’da tutmanızı öneririz.

en: Confirm Safe Mode
tr: Güvenli Mod’u Onayla

note: translators: %s: Site URL.
en: If this is a separate and new website, or the new home of <a href="%1$s">%2$s</a>, we recommend turning Safe Mode off, and re-establishing your connection to WordPress.com.
tr: Bu, ayrı ve yeni bir web sitesiyse veya <a href="%1$s">%2$s</a> sitesinin yeni adresiyse, Güvenli Modu kapatmanızı ve WordPress.com ile bağlantınızı yeniden kurmanızı öneririz.

en: Fix Jetpack's Connection
tr: Jetpack'in Bağlantısını Düzelt

note: translators: %s: Site URL.
en: Is %1$s the new home of %2$s?
tr: %1$s, %2$s sitesinin yeni ana sayfası mı?

en: Jetpack Safe Mode
tr: Jetpack Güvenli Mod

en: Something went wrong:
tr: Bir sorun oluştu:

en: Try Again
tr: Tekrar deneyin

note: translators: %s: Safe mode docs URL and site URL.
en: Jetpack has been placed into <a href="%1$s">Safe mode</a> because we noticed this is an exact copy of <a href="%2$s">%3$s</a>.
tr: Bunun, <a href="%1$s">%3$s</a> sitesinin birebir kopyası olduğunu fark ettiğimiz için Jetpack<a href="%2$s">Güvenli moda</a> alındı.

en: Could not confirm safe mode.
tr: Güvenli mod onaylanamadı.

en: Could not delete sync error option.
tr: Eşitleme hatası seçeneği silinemedi.

en: Could not confirm migration.
tr: Geçiş onaylanamadı.

en: Security
tr: Güvenlik

en: Dashboard
tr: Pano

en: You do not have the correct user permissions to perform this action.
    			Please contact your site admin if you think this is a mistake.
tr: Bu eylemi gerçekleştirmek için doğru kullanıcı izinleriniz yok.
    			Bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen site yöneticinize başvurun.

note: translators: %s: The literal parameter name. Should not be translated.
en: %s must be a string.
tr: %s bir dize olmalıdır.

en: Every minute
tr: Dakikada bir

en: Social
tr: Sosyal

note: translators: %s is an error message string
en: Error Details: Jetpack ID is empty. Do not publicly post this error message! %s
tr: Hata Ayrıntıları: Jetpack ID boş. Bu hata mesajını herkesin göreceği şekilde yayınlama! %s

note: translators: %s is an error message string
en: Error Details: Jetpack ID is not a scalar. Do not publicly post this error message! %s
tr: Hata Ayrıntıları: Jetpack ID ölçekleyici değil. Bu hata mesajını herkesin göreceği şekilde yayınlama! %s

note: translators: %s is an error message string
en: Error Details: Jetpack ID begins with a numeral. Do not publicly post this error message! %s
tr: Hata Ayrıntıları: Jetpack ID sayısal bir değerle başlar. Bu hata mesajını herkesin göreceği şekilde yayınlama! %s

en: The WP.com user ID of the connected user
tr: Bağlı kullanıcının WP.com kullanıcı kimliği

en: The WP.com username of the connected user
tr: Bağlı kullanıcının WP.com kullanıcı adı

en: The WP.com user email of the connected user
tr: Bağlı kullanıcının WP.com kullanıcı e-posta adresi

en: The number of sites of the connected WP.com user
tr: Bağlı WP.com kullanıcısına ait site sayısı

en: Jetpack Plugin Version
tr: Jetpack Eklentisi Sürümü

en: The Client ID/WP.com Blog ID of this site
tr: Bu sitenin Client ID/WP.com Blog ID’si

en: There was an error installing your plugin
tr: Eklentiniz yüklenirken bir hata oluştu

en: An unknown error occurred during installation
tr: Yükleme sırasında bilinmeyen bir hata oluştu

en: My Jetpack
tr: Jetpack'im

en: Search
tr: Ara

note: translators: %s is a command like "prompt"
en: %s is not a valid command.
tr: %s geçerli bir komut değil.

en: An administrator for this blog must set up the Jetpack connection.
tr: Bu blogun yöneticisinin Jetpack bağlantısını ayarlaması gerekir.

en: You need to register your Jetpack before connecting it.
tr: Jetpack'inizi bağlamadan önce kaydını yaptırmanız gerekir.

note: translators: Error description string.
en: Error Details: %s
tr: Hata detayları: %s

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is empty.
tr: Alan adı `%1$s` boş olduğu için is_usable_domain denetiminde başarısız oldu.

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is in the forbidden array.
tr: Alan adı `%1$s` kullanımı yasaklanmış dizi içinde yer aldığından is_usable_domain denetiminde başarısız oldu.

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it uses an invalid top level domain.
tr: Alan adı `%1$s` geçersiz bir üst seviye alan adı kullandığı için is_usable_domain denetiminde başarısız oldu.

note: translators: %1$s is a domain name.
en: Domain `%1$s` just failed is_usable_domain check as it is a subdomain of WordPress.com.
tr: Alan adı `%1$s` WordPress.com'un alt alan adı olduğu için is_usable_domain denetiminde başarısız oldu.

en: You aren’t authorized to do that.
tr: Bu işlemi gerçekleştirme yetkiniz yok.

en: Supports 38 languages
tr: 38 dili destekler

[ctx: VideoPress Product Feature]
en: Ad-free and customizable player
tr: Reklamsız ve özelleştirilebilir oynatıcı
